Mobil uygulama erişilebilirlik talebi

Merhaba!

Görme engelli bir akıllı telefon kullanıcısı olarak, iOS işletim sisteminde çalışan mobil uygulamalarınızın erişilebilirlik testlerini yapmak ve siz geliştiricilere, uygulamanızın görme engellilerin kullanımına uygun olması için yapılması gerekenler konusunda fikir verebilmek amacıyla bu sayfayı hazırladım.

Şimdiye kadar, önemli iOS uygulamalarının erişilebilirlik testlerini yaptım ve geliştiricilere geri bildirimde buundum. Uygulamaların testlerini yaparken, bütün kullanıcılar için en basit ve mümkün olan en erişilebilir arayüzün hazırlanması konusunda fikirlerimi paylaştım. Bunun sonucunda, geliştiriciler ile birlikte, başarılı sonuçların altına imza attık.
GETİR, GÖRME ENGELLİLER İÇİN ARTIK DAHA ERİŞİLEBİLİR

Siz de, uygulamanızın görme engelliler için erişilebilir olmasını istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki formu doldurup bana ulaşın!

Hazırladığım formun amacı: Görme engelli kullanıcılar için iOS uygulamalarının erişilebilirliklerini test etmek ve erişilebilir olmayan yönleri saptayarak geri bildirimde bulunmak.

Formu kullanarak, Uygulamanızın erişilebilir olup olmadığını test ettirebilir, gerektiği takdirde fikir alabilirsiniz.

Formda * ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Girdiğiniz bilgiler, tarafımdan incelenerek, en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.

    [recaptcha]